wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin

Regulamin

1. Strony Transakcji.
Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym http://www.selmex.com.pl/ , zwanej dalej Nabywcą/ Klientem jest firma lub pełnoletnia osoba fizyczna.
Stroną dokonującą sprzedaży towarów i usług zawartych w ofercie Sklepu Internetowego http://www.selmex.com.pl jest firma P.H.U. SELMEX prowadząca działalność przy ul. Rolnej 1, w Plewiskach k. Poznania, będąca zarejestrowanym płatnikiem podatku VAT o nr.:
NIP 7772288074
REGON 639610442

2. Przedmiot transakcji.
Przedmiotem transakcji są towary handlowe wymienione w katalogu produktów w chwili składania zamówienia lub usługi świadczone przez sklep internetowy http://www.selmex.com.pl . Wszystkie produkty wyszczególnione na stronie http://www.selmex.com.pl są fabrycznie nowe chyba, że zaznaczono inaczej. Ceny wszystkich towarów i usług w w/w sklepie internetowym wyrażone są w złotych polskich (zł) w cenach netto oraz cenach brutto (powiększonych o podatek VAT) i nie zawierają kosztów przesyłki. Stawka VAT na wszystkie produkty wynosi 23%.

3. Składanie zamówień.
Składanie zamówień w sklepie internetowym http://www.selmex.com.pl odbywa się za pośrednictwem:
- wypełnionego formularza (zarejestruj się) lub/i logowania (login, hasło)
- poprzez kontakt telefoniczny tel. 061/ 86 78 189
- przesłanie zamówienia faxem pod nr 061/ 65 17 103
- przesłanie zamówienia e-mailem: selmex@selmex.pl
Zamówienia mogą być składane przez całą dobę. Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę, dni urlopowe lub święta rozpatrywane będą w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu w którym zamówienie zostało złożone. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 5 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne. W tym przypadku termin realizacji może się wydłużyć o czym Nabywca zostanie poinformowany przez handlowca SELMEX.

4. Ochrona danych osobowych.
Ujawnienie danych jest całkowicie dobrowolne jednak niezbędne w celu dokonania rejestracji, dokonania zakupów i wykorzystywane są wyłącznie do celów realizacji zamówienia (przetworzenia zamówienia, fakturowania, wysyłki). Przekazane nam dane osobowe są traktowane zgodnie z wymaganiami polskiego prawa w zakresie OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH. Danych nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim.
Na żądanie klienta jego dane osobowe zostaną niezwłocznie usunięte z zasobów selmex.com.pl, a konto w sklepie internetowym www.selmex.com.pl zostanie zamknięte.

5. Potwierdzenie zamówienia.
Po złożeniu zamówienia pracownik sklepu skontaktuje się z Zamawiającym telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia zamówienia oraz uzgodnienia dalszych szczegółów transakcji. Zamawiający (Nabywca) może wprowadzić zmiany do zamówienia do momentu jego wysyłki (telefonicznie lub mailem).
W przypadku kiedy sklep nie jest w stanie zrealizować zamówienia, a kwota została już wpłacona, informujemy Klienta o zaistniałej sytuacji, proponujemy inne rozwiązanie lub niezwłocznie dokonujemy zwrotu przedpłaty w całości.

6. Formy zapłaty.
Za zamówione towary lub usługi można zapłacić :
- gotówką - przy osobistym odbiorze w siedzibie firmy
- gotówką - kurierowi przy odbiorze dostarczonych towarów -tylko zamówienia powyżej 50,00 zł. wartości towaru
- przedpłata na konto firmy SELMEX:
PHU SELMEX
ul. Rolna 1
62-064 Plewiska
Bank: Santander Bank Polska S.A. 3/o Poznań
nr rachunku: 60 1090 1359 0000 0000 3505 3730

7. Dostawy produktów.
Dostawa zamawianych produktów w Sklepie internetowym http://www.selmex.com.pl realizowane są na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem firmy kurierskiej wskazanej przez sklep internetowy http://www.selmex.com.pl/ .
Koszt dostawy określa poniższy cennik:

KURIER INPOST:
Paczka do 10 kg paczkomat - 15,00 zł (przedpłata) - maksymalne wymiary paczki 41 X 38 X 64 cm
Paczka do 10 kg - 16,00 zł (przedpłata)
Paczka pobraniowa do 10 kg - 19,00 zł -tylko zamówienia powyżej 50,00 zł. wartości towaru

KURIER DHL:
Paczka do 31,00 kg -29,00 zł. - zamówienia poniżej 50,00 zł. wartości towaru (przedpłata)
Paczka do 31,00 kg -24,00 zł. - zamówienia powyżej 50,00 zł. wartości towaru (przedpłata)
Paczka pobraniowa do 31,00 kg -29,00 zł. -tylko zamówienia powyżej 50,00 zł. wartości towaru

Koszty przesyłki widnieją na dokumencie sprzedaży jako osobna pozycja.

8. Pozostałe:
- Ogłoszenia, cenniki oraz inne informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 K.C., są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość zmiany ceny towarów lub usług oraz odstąpienia od realizacji umowy.


9. Zwroty:
Zwrot towarów odbywa się na koszt i ryzyko kupującego.
 
Prawo odstąpienia od umowy
do dnia 25.12.2014 r.
Zwroty reguluje ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Rozdział 2 Art. 7, ust. 3:
"Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem".

po 25.12.2014 r.
Art. 27. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni
odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34
ust. 2 i art. 35.

Art. 3. 1. Przepisów ustawy nie stosuje się do umów:
10) zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa, jeżeli konsument jest zobowiązany do zapłaty kwoty nieprzekraczającej
pięćdziesięciu złotych.

Zwrot towarów odbywa się na koszt i ryzyko kupującego.


 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu